Donate

Google Plus

Twitter

Viber

Viber

Whatsapp

Whatsapp

Facebook

Sleduj moje novinky na Facebooku

Instagram

Youtube

Words for English speaking visitors !

Words for English speaking visitors !

streda 13. januára 2016

Singulis - Videoboard - Platia nám za spustenú aplikáciu

Informace k byznysu. Registrace možná od 18 let a je zdarma, bez závazků a povinných nákupů.
Sankce tam je pouze při případné oficiální změně sponzora v období 6 měsíců od registrace.

Singulis a Videoboard jsou dvě firmy, které fungují samostatně, ale aby jste mohli využívat všech výhod, které nabízí, registrujete se do obou dvou zároveň a účet máte propojený. Lidi lze registrovat více způsoby - zde registrace přes web Singulis:
Další možností je registrace přes odkaz, který najdete po přihlášení na webu www.videoboard.net (stáhnout - registrace - přihlásit jako)

SINGULIS je nákupní společenství regionálních obchodníků, kde za nákupy v partnerských obchodech získáte cashback (peníze zpět) na Váš účet a ty se Vám přičítají v peněžence po přihlášení na www.singulis.cz . Pokud nemáte peněženku aktivní, peníze se Vám tam hromadí, ale jakmile ji aktivujete (zadáte číslo svého bankovního účtu), cashback za nákupy Vaše a Vašich členů se převede vždy automaticky k 5. v měsíci na Váš účet v bance.
Zda máte ve svém okolí obchodního partnera Singulis zjistíte zde: http://www.singulis.cz/pages/obchodniklist.aspx Pokud zatím obchod poblíž není, můžete využívat nákupů v eshopech a příležitostně seznam obchodníků kontrolovat, protože denně přibývají obchody nové.

VIDEOBOARD je zajímavá reklamní a zpravodajská aplikace, kde jste placeni za to, že si ji nainstalujete a používáte. Máte zde možnost získat max. 2WCR denně (tzn. 2€) pokud nechcete budovat další strukturu: cca 0,8-1WCR máte za celodenní použití Videoboardu a pokud denně odehrajete 25 her pexeso, hned se Vám také 1WCR připočítá. Videoboard je určen pouze pro operační systém Windows a Mac, nikoliv pro Linux, Android, mobily, tablety apod. Aplikace je funkční pouze na PC připojeném k internetu. Body WCR, které za den získáte, se Vám následující den zobrazí v kanceláři Singulis po Vašem přihlášení.
Co s WCR body? Body se Vám neustále načítají, máte-li aplikaci zapnutou. Jakmile přesáhnete hranici 100WCR, můžete již požádat o směnu libovolné částky na Kč nebo € (žádá se e-mailem), kurz Kč 24,50/1WCR. Za získané body můžete také nakoupit na www.booth.cz, kde se jednotlivé položky zboží zobrazují kromě měny také v bodech WCR. Další možností je např. body WCR darovat členovi jinému.
ODMĚNY:
Z nákupů v partnerských obchodech Singulis : 1/11 z toho, co dostal nakupujici. Z aplikace Videoboard: 1/11 z poloviny toho,co natoči každý den lidé pod Vámi až do 11. řady.
Pokud Vám něco nefunguje v aplikaci Singulis nebo Videoboard, nebojte se zeptat svých sponzorů nebo na FB ve skupinách. V případě, že je problém složitější a vyřešit jej takto nepůjde, potom se teprve kontaktují pracovníci supportu. Vždy uvádíte své jméno, ID číslo Singulis případně číslo Vaší aplikace Videoboard, stručně popíšete problém nebo přiložíte screen obrazovky, své kontaktní údaje (telefon apod.) a vyčkáte na odpověď.
support pro Singulis: info@singulis.cz
support pro Videoboard: info@videoboard.netKto sa chce do projektu Videoboard zaregistrovať musíte ma 
kontaktovať a ja Vás zaregistrujem bohužiaľ neexistuje na to 
registračný link. V projekte som od roku 2015 a zatiaľ super 
spokojnosť aplikáciu mám pustenú vždy keď som na PC. Peniaze 
idú priamo na bankový účet. 

Kliknutím na fotku sa dostanete na môj Facebook a môžete požiadať o registráciu !


Budem od Vás vyžadovať :Aplikácia je plne bezpečná nemusíte sa báť úniku Vašich osobných údajov. Keď dosiahnete prvých 100 VCR ide firme a potom už ďalšie stovky a viac VCR si môžete presunúť priamo na Váš bankový účet. Pokyny ako žiadať o výplatu sú vyššie :) . Prajem príjemné zarábanie ako príklad Vám dávam stav môjho konta vo VIDEOBOARD .
Aplikáciu stiahnete kliknutím na obrázok !! :)
AK BUDETE MAŤ NEJAKÉ OTÁZKY NAPÍŠTE MI !

PROSÍM PRIDAJTE SA DO SKUPINY TÍ ČO MÁTE ZÁUJEM SA ZAREGISTROVAŤ ! 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.