Donate

Google Plus

Twitter

Viber

Viber

Whatsapp

Whatsapp

Facebook

Sleduj moje novinky na Facebooku

Instagram

Youtube

Words for English speaking visitors !

Words for English speaking visitors !

pondelok 25. januára 2016

MOBROG - Platíme Vám za plnenie dotazníkov, výplata od 5€ na Paypal

Registračný link Vám zašlem na Váš mail pokiaľ mi ho poskytnete ! :) 

Takže ďalšie klasické vypĺňanie dotazníkov. Spoločnosť zasiela dotazníky priamo do Vašej mailovej schránky. Vyplníte registráciu Váš profil, všetky potrebné údaje a už iba čakáte kým dosiahnete 5 $ a dáte si vyplatiť Vašu odmenu na Paypal účet. Odporúčam vyplniť v profile pravdivé info. aby Vám bola výplata naozaj korektne doručená ! Pri registrácií zadávajte GMAIL. 

Môžete pozývať aj Vašich priateľov. Za každého privedeného človeka máte 1€. Podmienky prirátania 1€ : 

Po pozvaní bude váš priateľ zobrazený so statusom -1. To znamená, že sa ešte nezaregistroval. Po zaregistrovaní sa stav zmení na 0. Stav sa zvýši o 1 vždy, keď váš priateľ úspešne dokončí prieskum. Odmenu vám pripíšeme na účet účastníka hneď, ako budú dokončené tri prieskumy.

POZOR NA TOTO : Na vašom účte máte viac ako 5,00 EUR. Teraz si môžete previesť peniaze na svoj účet PayPal. Ak chcete vyplatiť peniaze, kliknite najskôr na tlačidlo „Platba“ a následne kliknite na tlačidlo „Potvrdiť príkaz“. Ak nemáte účet PayPal, zaregistrujte sa na adrese www.paypal.com.
Všimnite si, že tento účet musí byť zaregistrovaný na rovnakú e-mailovú adresu, ako je uvedená v paneli. Pre dokončenie transakcie musíte do 30 dní potvrdiť svoj účet PayPal. PayPal musí mať rovnaký mail ako je Váš Registračný mail !!! 

Problém : Nemám založený Paypal čo teraz ? 


ČO JE TO PAYPAL, A KDE ZÍSKAM PAYPAL ÚČET?

S PayPal môže každá spoločnosť a každá súkromná osoba s e-mailovou adresou bezpečne a pohodlne on-line odosielať a prijímať peniaze. Registrácia prebieha tu: www.paypal.com
Kliknite prosím na ikonku Paypalu otvorí sa video návod :) Prvá výplata : 


Takýto mail Vám príde keď požiadate o výplatuVýplata prišla behom 20 minút :)


Máte nejaké otázky ? Napíšte mi :) Ak ste zaregistrovaný v dotazníkovom projekte budem rád ak sa pridáte do mojej skupiny :) ĎAKUJEM ! Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.