Donate

Google Plus

Twitter

Viber

Viber

Whatsapp

Whatsapp

Facebook

Sleduj moje novinky na Facebooku

Instagram

Youtube

Words for English speaking visitors !

Words for English speaking visitors !

štvrtok 26. januára 2017

Grandbux LLC - Štart bol 30 Marca 2014 VSTUP JE ZDARMA ! VÝPLATNÉ MINIMUM 5,10 $ - Okamžité výplaty Paypal,Payza SCAM NEREGISTRUJTE SA !Registruj sa klikom na Banner !!!


Ako sa zaregistrovať ? Ako vyplniť registračný formulár?

Po kliknutí na banner kliknite na Register ( v ľavom hornom rohu )

Teraz si hlavne všetky údaje niekde zaznamenajte v prípade že by ste ich zabudli !!

Po registrácií Vám príde takýto mail :
Ja som sa registroval už v roku 2014 ako môžete vidieť podľa mailu ale keďže projekt nebol ešte natoľko rozvinutý tak som sa rozhodol, že počkám a budem ho sledovať no akosi som na sledovanie zabudol :) ale pred pár dňami kamarát z Ameriky má v tomto projekte ženu ktorá urobila recenziu na projekt po prečítaní som sa rozhodol že sa k projektu vrátim pretože nie lenže je stabilný ale sa mu vynikajúco darí a napreduje len vpred ! Preto nasadnite na tento vlak spolu so mnou a poďme si užiť skvelú jazdu ! 

Po registrácií sa môžete rovno prihlásiť do Backoffice ( kancelárie ) a začať pracovať. Ako? To sa dozviete vo videu keď kliknete na obrázok ...Video je v angličtine ale ovládanie v kancelárií je intuitívne dá sa to hravo pochopiť. Ak by bol nejaký problém s pochopením neváhajte ma kontaktovať všetko Vám môžem vysvetliť odznova alebo pomôcť cez teamviever keď ste registrovaný v mojom tíme máte pomoc zdarma ! :)


Keď sa zaregistrujete pozrite sa do Settings či máte všetky údaje vyplnené správne ak nie tak ma kontaktujte ...

Ďalšia vec hneď po registrácií si pošlite dokumenty na overenie presne tak ako mám popísané nižšie ...

⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

 Tak na tento deň som sa veľmi tešil som rád, že všetko prebehlo tak ako malo a môžem Vám predstaviť najstabilnejšiu ,, Klikačku " na internete. V zahraničí trhá rekordy ešte aj teraz a to aj napriek tomu že štart bol v roku 2014. Pýtate sa prečo ma klikačka zaujala a prečo som s nej taký nadšený? No začal by som asi tým, že k dnešnému dňu bolo vyplatené členom tohto projektu : $2,703,865.17  už len toto astronomické číslo ma zaujalo, ďalej máme k dispozícií okamžité výplaty na  Payzu a ďalšie sú v príprave  ako vieme Paypal pomalinky končí s klikačkami a revshare ( aj keď mi support pred nedávnom tvrdil, že sú s Paypalom nejako dohodnuty no nakoniec spolu skončili. Chystá sa bitcoin, advcash, skrill a ďalšie   samozrejme musíte mať  peňaženku plne verifikované aby všetko fungovalo na 100%. Zatiaľ fungujú výbery iba na Payza !!! Ďalej ma zaujala vysoká bezpečnosť webu a ochrana členov v projekte  ! Pri registrácií si treba  dávať pozor na údaje ktoré vypĺňate lebo už keď ich raz vyplníte už sa nedajú v budúcnosti zmeniť jedine možno po dohode na podpore. Po registrácií musíte poslať na podporu : support@grandbux.net mail a v ňom musíte zaslať Váš ofotený občiansky preukaz z oboch strán vo vysokom rozlíšení. Overenie môže trvať až 14 dní. Čo musí mail obsahovať? Mail musí obsahovať Vaše celé meno a username ( teda používateľské meno ) pod akým ste registrovaný na grandbuxe. Občiansky preukaz nesmie byť nijak upravovaný aby si tým supportu mohol naozaj overiť, že ste to vy. Obvykle odpovedajú do pár hodín komunikácia je bezchybná a rýchla ako blesk. Samozrejme je potrebné komunikovať v anglickom jazyku. Pokiaľ verifikácia trvá dlhšie ako 14 dní treba poslať ticket na support už priamo z Vašej kancelárie .. Ticket má vyzerať nasledovne : 

hello i send documents on verification before 12 days but still my account is - un-.verified .. Please help me ....
My username : 
My full name :  
I send Identification card Oni Vám nasledovne do 2 hodín overia účet ( tak som to robil ja včera 23.01.2017...

Ďalšia dôležitá vec aby som nezabudol pri registrácií používajte Gmail pre bez problémový chod Vášho Backoffice a komunikácie zo supportom... 

Bezpečnosť webu zabezpečuje : 


Samozrejme už len to overenie občianskym preukazom a tie okamžité výplaty na dve najznámejšie peňaženky naznačuje že nejde o podvod ale o super pecka projekt !! :) ja osobne som nadšený a ľutujem jedine to že som ho nerobil už od roku 2014 ale verím, že tento projekt bude naozaj dlhodobí pretože v Amerike sa stránka teší mimoriadnej obľube. Nevieme však kto je admin zisťoval som informácie od kamaráta z Ameriky a ten zistil že admin je neznámy z bezpečnostných dôvodov. Chce chrániť sám seba a svoje súkromie čomu sa v dnešnej dobe vôbec nedivím. V Portugalsku je dokonca založená charita na pomoc deťom kde peniaze zarobené z tejto klikačky rozdajú chudobným deťom a rodinám. Takže táto klikačka je naozaj známa po celom svete čo značí obrovskú stabilitu a ja osobne sa veľmi teším že ešte existujú takéto veľkolepé projekty ako je Grandbux. Spoločnosť je inak riadne registrovaná v USA presnejšie Santa Monica. Kompletné info o webe čo som našiel prikladám :

Payment processor : Paypal, Payza
Admins : - 
Launching : March 30, 2014
Total members : 312.280 +50 more new members every day (Update on Oct 21, 2016)
Script : Legal Evolutionscript 

who.is? data : 
- Registrar Info : GoDaddy.com, LLC
- Expires On : 2019-01-14

Features :
- Instant Payment, Lightning fast payments
- Profitable Rented Referral AVG with FILTERING
- Free Rental Referrals,For All Upgraded Members
- Up to 10$ Grid prizes
- Contest prizes and more.

GrandBux was launched on 30 march 2014 is a trusted and Registered Californian Company (Grandteam LLC) in USA (Based in Santa Monica) Paid to click website.
Steadily growing site with lots of active members (registered more 310.000) and Instant Payments (Paid more $2.085.500)
This site allows you to earn money at home. There are many ways to make money for free members do not require an investment of money. Also, this site will be a good choice to invest money.
In GrandBux you have a serious opportunity to make constant earnings day after day. Grandbux is one of the Best PTC on the market with very high quality Rented Referrals.

Toľko k úvodu čo si myslím o projekte Grandbux.net a prečo ma zaujal. 

Poďme ďalej k tomu čo nám stránka ponúka a celkové vysvetlenie :
Toto nám web grandbux.net ponúka : 

1. Klikanie na reklamy ( reklamy sa rozdeľujú do skupín ) :

- Fixed Advertisements ( normálne spoplatnené ) 
- Standard Advertisements ( normálne spoplatnené )
- Grandbux Promotions ( normálne spoplatnené )
- Flash advertisements ( dostávate body )

Teraz sa dostávam k tomu čo je normálne spoplatnené pre lepšie pochopenie dám screenshoty : Odporúčam klikať všetky skupiny reklám aj tie kde máte iba body pretože body môžete premeniť na peniaze alebo si kúpiť za ne vyššie členstvo a budete zarábať viac a viac !!
Táto cena reklám je pri členstve ZDARMA keď si zakúpite vyššie členstvo reklamy majú vyššiu hodnotu a je ich ešte oveľa viac !
Ďalej nám Grandbux ponúka Grid stenu kde môžete denne vyhrať až 5 USD ( free členstvo - 5 šancí denne ). Opäť samozrejme platí, že ak máte zakúpené členstvo tak máte šancí viac ...

Ďalej môžete zarobiť plneným Micro Jobs ( sú dostupné až keď odklikáte 1000  reklám spolu ) čo sa nazbiera rýchlo pretože reklám je veľa. O čom sú Micro Jobs ? Je dôležité vedieť aspoň trošku po anglicky ( dá sa použiť prekladač ) keď splníte čo zadávateľ úlohy požaduje ( obvykle je to registrácia na nejaký web a ešte niečo navyše ) tak dostanete zaplatené môže to byť aj 15USD za úlohu. Záleží od zložitosti úlohy. 

Posledná možnosť ako môžeme zarobiť sa nazýva Points Contest. O čo tu ide ? Ak máte viac bodov ako ostatní získavate špeciálnu prémiu od Teamu Grandbux. Akú prémiu ? 1000 USD na vaše konto !! :)

Výhra vám bude priradená do 24 hodín !!

Ako získavať body ?

- Klikanie na reklamy ( 1 bod za 1 reklamu )
-  Plnenie Micro Jobs ( 2 body za 1 úlohu )
- Klikanie na Grid stenu ( 1 klik 1 bod ) 
- Za registrovanie ľudí pod seba cez svoj unikátny referral link ( 3 body za 1 človeka )
- Za vklady do projektu ( 10 bodov 1 vklad )

Kde nájdete Váš referral link :

1. Prihláste sa do svojho konta 
2. Kliknete na Banners ( na ľavej strane )
3. Váš referral link sa nachádza hore v modrom rámčeku


Ďalšia vec ku  ktorej sa dostávame sú členstvá ( Memberships, * Upgrade ) ktoré si môžete kúpiť a vďaka tomu bude váš denný zárobok oveľa vyšší ako je na free členstve .. Presné tabuľky zo zárobkami a cenami sa nachádzajú v slovensko - českej skupine na Facebooku . Link sa nachádza nižšie ...

Takisto je možný prenájom referrálov ( rented refferrals ) presné hodnoty opäť sú uvedené v tabuľke v skupine nebudem to dávať sem tu by to bolo neprehľadné ... :) 

Vyššie členstvá môžete samozrejme zaplatiť oboma processormi ako Payzou tak aj Paypalom.. 


Teraz si ešte povieme ako je to s bodmi a s premenou na peniaze 


$1 = 10000.00 pts

Okamžite si to môžete premeniť akonáhle dosiahnete uvedený počet bodov .. Ako ? kliknite na Convert points priamo vo vašej kancelárií ... Ono sa Vám automatický všetko pred vyplní a vy iba kliknete na SEND. Body môžete použiť na umiestnenie vlastnej reklamy alebo UPGRADE účtu. 


Akonáhle naklikáte viac ako 1000 reklám môžete si prenajať 100 Rentovaných referrálov za 16 $ maximálne môžete prenajať 250 referrálov ak chcete prenajať viac musíte kúpiť väčšie členstvo. 

Ako prenajať referrálov : 

1. Prihlásite sa do svojho Backoffice 
2. Kliknete na Rent referrals 
3. Kliknete na modrý rámček 100 RR 16$ ( musíte mať peniaze v Purchase Balance 

Ako dostať peniaze do Purchase Balance ?
Návod bude v našej skupine !!
Sleduj aktuálne informácie v skupine na Facebooku ... Budú aj návody, všetko potrebné teším sa na spoluprácu !!Oficiálna stránka na Facebooku 


Oficiálna stránka na Tweeteri 

G-Store - slúži na zakúpenie reklamných kreditov pokiaľ chcete na Grandbuxe prezentovať svoju firmu, shop ....Držím palce teším sa na spoluprácu ak máte nejaké otázky neváhajte a kontaktujte ma ....

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.