Donate

Google Plus

Twitter

Viber

Viber

Whatsapp

Whatsapp

Facebook

Sleduj moje novinky na Facebooku

Instagram

Youtube

Words for English speaking visitors !

Words for English speaking visitors !

pondelok 5. septembra 2016

MY 24 HOUR INCOME - unikátny revshare program od Drewa Burtona - ŠTART 20 Augusta 2016 - problémy s výplatami neinvestujte !!!!!! SCAM

Pre registráciu klikni na BANNER !!

Rád by som predstavil unikátny projekt od Drewa Burtona. Kto je Drew Burton ? 

Je to veľmi známa osobnosť na internete, svetoznámy marketér zaoberajúci sa internetovým marketingom. Je to žiak Vicka Strizheuse ktorý behom roka s pár tisíc dolárov urobil 80 miliónov dolárov a teraz má už 4 vlastné firmy a je to svetoznáma osobnosť. Môžeme povedať že Drew Burton sa učil od najlepšieho. Pri rozbehu jeho vlastného projektu s názvom 24 hour income postupoval premyslene a vôbec nie zbrklo ako iné projekty. Prvé čo urobil zväčšil server hneď pár dní po štarte projektu lebo bol oň obrovský záujem a alexa rank rástol závratnou rýchlosťou preto sme vedeli, že to bude niečo čo tu bude veľmi dlho.  

Projekt je postavený na veľmi stabilnom pláne : 

 Ad Pack Plan 1 ( cena 5 USD ) - 
 - zhodnotenie na 110%

Ad Pack Plan 2 ( cena 15USD ) -
zhodnotenie na 115%

Ad Pack Plan 3 ( cena 35USD ) - 
zhodnotenie na 120% 

Ad Pack Plan 4 ( cena 75USD ) -
zhodnotenie na 130%

* zhodnotenie zakúpeného balíka trvá zhruba 40 dní - denne 1,5 - 3,8% zhodnotenie 

Teraz poďme k ziskom za referrálov z každého kto nakúpi máte zisk 12% pri všetkých štyroch balíkoch !!

To však nie je všetko ! ... Drew Burton si pre nás pripravil naozaj unikátny projekt ... Pýtate sa v čom je taký unikátny a prečo má tak vysokú úspešnosť ? Tu je odpoveď : Keď máte zakúpený aspoň jeden balík ( 5USD ) tak budete dostávať zisky z referrálov aj keď referrálov nemáte ! Je to proste pecka !! Zisky z referrálov sa presúvajú do RE - purchase balance a je to zhruba 0,25 USD / denne . Bez toho aby ste mali jedného jediného referrála !! Je to proste pecka !! 

Pozor commission pool čiže zisky z referrálov bez referrálov bol zrušený !! No projekt naďalej normálne funguje a má finančnú rezervu 1,6 mil. $

http://insurance2me.info/wp-content/uploads/2016/03/Cancelled.jpg 

Ďalšia vec je že projekt bude stabilný a bude fungovať mnoho rokov už len s toho dôvodu že v projekte sa nedá reinvestovať z vnútra to znamená že nie je možné zakúpiť balík z CASH BALANCE ALEBO RE- PURCHASE BALANCE to znamená že v projekte nie sú ,, mŕtve " peniaze a dá sa reinvestovať iba z vonku to znamená musíte si poslať peniaze z processoru a zakúpiť nový balík ! To zvyšuje stabilitu projektu pretože do projektu pritekajú stále nové a nové príjmy... !!! Je to absolutná stabilná pecka !!! 

 teraz poďme k platobným processorom : Tieto platobné processory sú podporované na 100% :) navyše zakladateľ Payzy Firoz Patel sa stretol s Drewom a prisľúbil že bude podporovať jeho projekt. A čo je ďalšia absolútna pecka Drew si neučtuje žiadne poplatky ( fee ) ani za vklad ani za výber !!! 

Minimálny vklad je : 10 USD 
Minimálny výber je : 10 USD 

* Vklad je spracovaný okamžite ! 
* Výber je spracovaný do 24 hod. ( max. 72 hod ) 

Najvýhodnejšia peňaženka je Perfect Money !

  Pri registrácií je najvýhodnejšie používať GMAIL !! Myslím si, že ten má už dnes každý !! 


Vaša denná úloha  je odklikať 8 reklám denne a to preto, aby ste mali aktívne balíky čo si zakúpite ( 1 reklama trvá 10 sekúnd )  ... Po klikaní už netreba nič viac robiť !! 

Reklamné bannery sa klikajú až po nákupe balíkov .. Potom to má zmysel klikať lebo tými klikmi sa kvalifikujete na zárobok z balíkov .. !!! 

Chcete zvýšiť svoj zárobok ? Odporučte projekt ďalej ! Pomôžete aj projektu aj sebe !! Je to obojstranná pomoc :) 

Projekt taktiež ponúka Balance Transfer - to znamená presúvanie peňazí medzi jednotlivými platobnými processormi !! Samozrejme bez poplatku 


Ďalšia vec je support :
Drew je samozrejme dostupný aj na Facebooku ! No väčšinou je dosť zaneprázdnený ale odpovedá keď ma chvíľku času ak neodpovie na Vašu otázku treba sa pripomenúť alebo skúste napísať mne a skúsime to doriešiť prípadne ja kontaktujem podporu aby sme vyriešili Váš problém :)Podpora je dostupná v týchto jazykoch : 


 • English Support Group: Click Here
 • Polish Support group: Click Here
 • Arabic Support group: 
 • Dutch Support group: 
 • Spanish Support Group: 
 • French support Group: 
 • Portuguese Support Group: 
 • Philippines Support Group: 
 • India Support Group: 
 • Hungarian Support Group: 
 • EX-YU Support Group: 
 • Bulgaria Support Group: 
 • Sweden Support Group: 
 • SK-CZ Support Group: 
 • Greek Support Group: 


Teraz by som rád ešte povedal pár vecí o projekte :


Ako vieme projekt začal 20 augusta a už teraz je projekt veľmi zaujimavo na tom čo sa týka financií ... hodnota webu je už viac ako 200 000 USD a rezervy na processoroch siahajú cez 1 000 000 USD ... Za tak krátky čas to je proste bomba :) ... Poďte do toho podporte tento bombastický projekt ... Ešte dám odkazy na pár videií od Drewa :

https://www.youtube.com/watch?v=eED8H3z3vRE&feature=youtu.be
 
 Na viac videí nemá zmysel dávať linky pretože pokiaľ otvoríte toto video napravo sa Vám objavia súvisiace videá od Drewa a môžete si ich postupne prezrieť !!! Ešte by som rád vyzdvihol jednu dôležitú vec !! VSTUP do projektu je ZDARMA !! No ak chcete aktívne zarábať treba nakúpiť reklamné balíky viz. hore ! Taktiež by som rád povedal, že pokiaľ sa iba zaregistrujete do projektu a nekúpite balík je Vaša registrácia zbytočná ! Pretože zdarma zarobíte úplne minimum alebo nič ... Pokiaľ chcete naozaj niečo získať treba investovať aspoň to minimum čo je 10 USD !!!

Teraz by som rád povedal najdôležitejšiu vec pozor na slová ked posúvate projekt svojim známym !! Neinvestujeme !!!!!! Nakupujeme !!!! Projekt nie je investičný !!! My si kupujeme reklamu !! My neinvestujeme ale nakupujeme !!!! Kupujete si reklamu !!


Pokiaľ si prečítate môj blog a páči sa Vám tento projekt zaregistrujete sa do môjho tímu klikom na link na začiatku blogu tým oceníte moju prácu a podporíte ma v ďalších blogoch !! Samozrejme máte odomňa zaručenú 100% podporu z mojej strany nech už budete potrebovať čokoľvek a postupom času keď budete aktívny a nakupovať balíky podelím sa aj ja zo ziskom nie len Drew !! :)

  
 ** S pozdravom blogger Michal Miškovič  

 

 
https://www.facebook.com/miso.work.home
  Ak máte akékoľvek otázky klikni na moju fotku a napíš mi priamo na Facebook max do 72 hodín odpoviem !!                                             Admin projektu !! Pomáha Drewovi s podporou a s projektom !!


Stránka je zabezpečená proti hackerom DDOS ochranou a taktiež web má riadny SSL script kto nevie o čo ide použite google to sem dávať nebudem ...

Taktiež vidíme že Drew má web registrovaný tak ako sa na poriadny projekt patrí !! SSL ochranu má dnes každý web ktorý to myslí s ľudmi naozaj vážne :) ... 

 Štatistiky webu ( 5.9.2016 ) - každý deň rastieme !!

https://www.facebook.com/groups/1733246133586634/?fref=ts
                               Československá skupina - poprosím pridávajte sa do skupiny iba riadne zaregistrovaný členovia ( do skupiny sa dostanete tak, že kliknete na obrázok ! )


 
        

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.