Donate

Google Plus

Twitter

Viber

Viber

Whatsapp

Whatsapp

Facebook

Sleduj moje novinky na Facebooku

Instagram

Youtube

Words for English speaking visitors !

Words for English speaking visitors !

pondelok 2. mája 2016

MX WORLD - PTC + revshare

Zdravím rád by som Vám predstavil program MX revshare ktorý funguje už dlhšiu dobu a spoľahlivo vypláca. 

Registrácia TU kliknutím na banner : 

MX.WORLDUž klikajte v MX WORLD MX revshare končí funkcie sú už odstavené !! Prihlasovacie údaje Vám zostávajú !! 
Good Luck
Začal by som v prvom rade tým že projekt sa dá rozbehnúť bez jediného nákupu balíka a za 10 dní sa dokážete prepracovať k prvému balíku čo je za 5USD ( mini ) balík má zhodnotenie 110% 5.50.... 

Možnosť 100 reklám zdarma bola pozastavená pretože bolo príliš veľa podvodníkov takže už sa dá začať iba s investíciou !!!
Dobrá správa ... bol navýšený môj účet vo výške 49 500 USD (z technických dôvodov ho z bankovej banky Payza odmietli a nikto z spoločnosti Payza alebo moja banka ma nekontaktoval, aby mi to povedal, takže sa nič nedialo dva týždne :(  Dnes sú údaje už upravené  Takže, dúfajme, že peniaze budú v mojom obchodnom účte MX Payza do začiatku budúceho týždňa, potom môžem preniesť peniaze na STP a PM a AC, potom môžeme obnoviť MX revshares s BUSINESS AS NORMAL s denným zhromažďovaním a dennými výplaty znova :)Tiež poviem Janusom, aby členom poskytol členom 3 mesiace za cenu jedného mesiaca ... takže všetci členovia, ktorí si v apríli kúpia mesačné členstvo, bude platiť až do konca júna :) aj my použijeme tento "buy" jeden mesiac - získajte tri mesiace "na zvyšok tohto roka ... takže mesačné členstvá zakúpené počas júla sú platné 3 mesiace do konca septembra ... a mesačné členstvo zakúpené v októbri bude platné 3 mesiace až do koniec decembra :)Toto je len časť mojich plánov chcem dať väčšiu hodnotu členom MX kvôli tomu, čo sa stalo v minulosti :)Povedz áno úspechu! james
Moje vyjadrenie k súčasnej situácií pre všetkých čo stále nerozumejú ako to funguje :

Takže teraz je MX nastavený nasledovne :
1. Každý kto chce vyberať musí dať do projektu minimálne 25USD pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá je to ochranný prvok proti podvodníkom a zároveň admin týmto zistí kto to myslí s projektom vážne a zároveň pribudnú do projektu čerstvé peniaze pre tých čo zostali MX verní. 

2. Ďalšia dôležitá vec nakupujte cez ten processor ako ste zvyknutý aby nevznikli zase zmätky v processoroch a nemali ste opäť problém vybrať svoje peniaze ktoré máte v projekte. Príklad : v minulosti ste nakupovali balíky cez Payzu vkladajte aj teraz cez Payzu je to jednoduché. 
3. Pokiaľ uskutočníte vklad budete môcť opäť vyberať okamžite ( instant )
4. Pokiaľ chcete aby ste mali denné zhodnotenie vyššie je potrebné zakúpiť si členstvo.
5. Pokiaľ idete ako FREE člen máte minimálne zhodnotenie proste je to tak kto nemá na členstvo musí sa s tým zmieriť. 
6. Pokiaľ Vám balíky nezarábajú skontrolujte si či máte verifikovaný účet je to dôležité ak nemáte verifikáciu balíky Vám zarábať nebudú. Verifikácia stojí 5.25 USD a musíte poslať občiansky preukaz prednú a zadnú stranu. ( Ak máte problém s verifikáciou napíšte mi pokúsim sa Vám pomôcť )


Členstvá ktoré sú k dispozícií na zakúpenie :


Podrobnejšie informácie o členstvách : 

USD FREE členstvo -
Commisions z referrálov 3% ( 1 level ) ,1% ( 2 level ), 1% ( 3 level ) 
Zárobky na dennej báze fungujú nasledovne : nie je fixný ale záleží na tom aký je denný prínos peňazí z vonku od ľudí. A taktiež to zaleží od toho či ľudia platia členstvo z vonka pomocou peňaženky alebo pomocou Advertising Budget. Pri tomto členstve môžete maximálne vybrať 25 USD denne okamžite na peňaženku. 

Maximálny počet balíkov : 

MINI : 10
MEDIUM : 15
MILIONAIRE : 25


USD BRONZE -
cena 25 USD na 30 dní. Commisions z referrálov - 3+1% ( 1 level )
                     1 + 1% ( 2 level )
                    1 + 1% ( 3 level )

Zisk z balíkov je nasledovný : 
Závisi to na dennom prísune peňazí z vonku x 2 
maximálny denný výber je 75 USD - instant 

Maximálny počet balíkov : 

MINI : 50
MEDIUM : 100
MILIONAIRE : 200

USD SILVER - Cena 50 USD na 30 dní 
Commisions z referrálov :
1. level ( 3 + 2.00 % )
2. level ( 1 + 2.00 % )
3. level ( 1 + 2.00 % )

Zárobky z balíkov : 

Závisí tiež na prísune peňazí z vonku x 2 

maximálny výber 150 USD denne

Maximálny počet balíkov :

MINI : 100
MEDIUM : 150
MILIONAIRE : 250USD GOLD -

cena na 30 dní ( 75 USD )

Commisions z referrálov : 
1 level - 3 + 3.00%
2 level - 1 + 3.00%
3 level - 1 + 3.00%

Zárobky z balíkov :

Závisí na prísune peňazí z vonku x 2 
Denný vyber : 200 USD 

Maximálny počet balíkov : 

MINI : 125
MEDIUM : 175
MILIONAIRE : 300USD MILIONAIRE - 
cena - 150 USD na 30  dní 
Commisions z referrálov : 
1 level - 3 + 7.00%
2 level - 1 + 4.00%
3 level - 1 + 4.00%

Zárobok z balíkov : 
Prísun z vonku x 2.50

Maximálny výber : 350 USD denne 

Maximálny počet balíkov :

MINI : 150
MEDIUM : 200
MILIONAIRE : 500USD MILIONAIRE na 3 mesiace 

Cena 425 USD
Commisions z referrálov : 
1 level - 3 + 7.00%
2 level - 1 + 4.00%
3 level - 1 + 4.00% 

Zárobok z balíkov :

Prísun z vonku x 2.50

Maximálny výber 350 USD 

Maximálny počet balíkov :

MINI : 150
MEDIUM : 200
MILIONAIRE : 500

USD MILIONAIRE na 6 mesiacov 

cena : 750 USD 
Commisions z referrálov : 
1 level - 3 + 7.00%
2 level - 1 + 4.00%
3 level - 1 + 4.00%

Zárobok z balíkov : 
Závisí na dennej báze prísunu peňazí z vonku x 2.50

Maximálny výber 350 USD denne 

Maximálny počet balíkov :

MINI : 150
MEDIUM : 200
MILIONAIRE : 500
USD MILIONAIRE na celý rok 

Cena : 1300 USD 
Commisions z referrálov :

1 level - 3 + 7.00%
2 level - 1 + 4.00%
3 level - 1 + 4.00%

Zárobok z balíkov : 
Závisí na dennej báze prísunu peňazí x 2.50

Maximalný denný vyber 350 USD 

Maximálny počet balíkov : 

MINI : 150
MEDIUM : 200
MILIONAIRE : 500


Členstvá som pre vás farebne rozlíšil aby ste sa v nich vyznali a snažil som sa to vysvetliť nejak tak aby to pochopil každý. No priznám sa ja sám poriadne tej tabuľke členstiev nechápem no napísal som to tak ako som to pochopil ja. Ak viete niekto viac opravte ma . Vlastne všetky zárobky závisia od toho aký bude prísun reálnych peňazí z vonku od ľudí aspoň tak to Janus napísal. 

Snáď som spomenul všetko a pomohlo Vám to k lepšiemu chápaniu ako MX momentálne funguje. 


Ak budete mať akékoľvek otázky alebo niečo napíšte mi pokúsim sa pomôcť ;)

Blogger Michal 18.12.2016


K dispozicíi sú tieto balíky na zhodnotenie :
  Môžete sa postupne prepracovať až k 50 dollarovému balíku a zhodnoteniu na 55USD čo je rovnaké ako u Trafficmonsoon :) 

denný zárobok bez balíka je 0.50$ ale podotýkam pozor ak chcete zarobiť 0,50 denne musíte odklikať 100 reklám v Milionaire ads ( pozor neklikať na reklamu pod ktorou máte zelený pásik Viewed čo znamená už pozretá reklama tak za tú reklamu Vám  nič nezaráta pozor na to !!! ) Novinky o programe MX REVSHARE a návod ako klikať na reklamy po novom ! ( návod spustíte kliknutím na obrázok ,, PLAY " )  Rád by som zhrnul moje pocity z MX world predtým sa projekt volal MX revshare.
Ja som sa v projekte zaregistroval keď bola možnosť klikať 0,50USD Zdarma. Najskôr musím priznať že ma projekt veľmi nebavil ale aj napriek tomu som sa rozhodol , že si každý deň naklikám 0,50usd tak som rástol každý deň. Dosiahol som to až k 44 balíkom po 5USD. Potom zrušili vďaka podvodníkom možnosť zarobiť si zdarma 0,50USD denne za odklikanie 100 reklám. 
Ale teraz by som sa rád dostal k podstate prečo som sa vlastne rozhodol že tomuto projektu sa začnem venovať na 100% aj keď už nie je možnosť zdarma zarobiť 0,50USD, budem propagovať projekt ďalej a posielať ho ľudom ktorý majú záujem sa stať súčasťou tohto skvelého projektu. Zakladateľmi projektu ako všetci vieme sú James Lee Valentine a Janus Nowak ( tech. admin ) teraz v poslednej dobe sa dejú v projekte zmeny preto  som sa rozhodol že spravím moje zhrnutie k tomuto projektu. Prechádza sa novú platformu MX WORLD, v projekte sa dá nakupovať balíky už aj za € . Takže už máme možnosť zarábať aj v dolároch aj v eurách ako komu vyhovuje. Ďalšia zmena je že pribudne nákup a zarábanie v kryptomene bitcoin a to od Januára 2017. Samozrejmosťou sú aj meetingy kde vás adminovia poučia o tom ako uspieť v onlinne marketingu, dajú vám mnoho cenných rád ako sa nevzdávať a ísť vždy ďalej aj keď sa nedarí !! :)

pár fotiek z meetingov aby som nezabudol boli aj v Prahe a určite sa tam vrátia a podporia nás !! Parádna atmosféra super ľudia !! Zoznam najbližších meetingov vidíte priamo na webe.

Ďalej aby som nezabudol firma ma okamžité výplaty od 25USD na : Payza, PerfectMoney, SolidTrustPay !! Kliknete na výber a peniažky máte hneď doma. 

Ďalšia podstatná vec aby som nezabudol firma má vlastne produkty ako sú tričká, mikiny, hrnčeky, rôzne tabuľky, spodné prádlo a ďalšie.. 

https://mxrevshare.cupsell.com/k/all
 Ak máte záujem si zakúpiť nejaký reklamný produkt kliknite na obrázok nad týmto textom !


Ďalšia zmena ktorá prichádza od 1. Decembra 2016 je MX Generizer. Získajte náskok pred ostatnými . MX Generizer Vám pomôže vytvoriť jednoduchú reklamnú šablónu . Budete mať k dispozícií vlastný reklamný nástroj pomocou ktorého si môžete vytvoriť vlastnú stránku a ponúkať svoje produkty alebo obchod alebo skrátka propagovať svoj bussiness prostredníctvom jednoduchého editora v MX World. Keď budete tento nástroj doporučovať ďalej budete dostávať zárobky za doporučenie ďalším : 1 LEVEL - 30%, 2 LEVEL 15% - , 3 LEVEL - 5% Chystá sa ešte mnoho mnoho ďalších zaujímavých zmien o ktorých prinesiem  info neskôr bohužiaľ ich zatiaľ nemám..  


Ďalej by som rád pripomenul alebo objasnil pre nováčikov ktorý sa rozhodnú zapojiť aká je vaša denná úloha čo musíte vykonať aby Vám bol Váš zárobok zo zakúpených balíkov pripísaný. Vaša úloha je denne odklikať 10 reklám . Ak by niekto nevedel ako odklikať reklamy alebo nakúpiť balík na zárobok neváhajte mi napísať.


https://www.facebook.com/miso.work.home
Klikni na fotku a nájdeš môj facebook 
Ak by si mal akékoľvek otázky alebo by ti niečo nebolo jasné po prečítaní blogu napíš mi .
Rád pomôžem. Nejde mi o peniaze. Rád predstavím každému tento super  projekt ktorého somsúčasťou !! SAY YES TO SUCCESS !! 


Denné zhodnotenie je fixné na 2.5% u všetkých troch balíkoch. Po dosiahnutí 110% balík expiruje a treba zakúpiť nový a pokračovať ďalej. 

Minimum na výber je 25 USD. Výplaty spracovávajú do 24 hodín. 

Pozor !!! projekt je od 18 rokov !! 1 účet 1 IP viac registrácií systém nepustí...


v MX revshare je aj kariérny plán : Osobne za seba  musím dodať že ma bavia projekty ktoré majú kariérny plán aspoň sa dajú prekonávať méty.... 

V skratke vysvetlím o čom je kariérny plán čím viac balíkov máte tým získavate väčšie ocenenia ( BRONZE, SILVER, GOLD, MILIONAIRE ) tie hodnoty dole znamenajú koľko denne zarobíte pri danom počte balíkov ... 


Nezabudnite po registrácií v personal details nastaviť svoj platobný processor ( podporujeme tieto ) :Personal details >>>>> payment details tam si nastavíte svoju peňaženku !!! 


 Ako nakúpiť balík za naklikané peniaze ? :

1. Vyberiete si v ľavom rohu : BUY ADPACKS 
2. Posuniete sa dole vyberie si počet balíkov 
3. Zvolíte payment method : MAIN BALANCE 
4.  Vyberiete si typ balíka : >>>> milionaire, medium, mini >>>> vyberáte podľa naklikanej hodnoty peňazí  50,25,5 USD
5. klik na PURCHASE PACKS 
6. HOTOVO ! BALÍK ZAKÚPENÝ !!!

zakúpený balíček expiruje za 44 dní !!! Potom je potreba zakúpiť nový ... 

Zisky z referrálov : 


Zisky z referrálov sa pripisujú okamžite ako registrovaný človek v tvojom tíme kúpi nejaký balík buď za 5USD, 25USD, 50USD..  Celé je to rozdelené na 3 leveli.. 

1. LEVEL - 10%
2. A 3. LEVEL - 5% 
Ak chceš mať provízie s tvojho človeka musí kupiť balíky z MAIN BALANCE alebo cez niektorú z troch elektronických peňaženiek !!
Za každý obdržaný zisk z referrála dostanete mail do svojej mailovej schránky !!Najnovšia správa od majiteľa MX revshare


Všem našim fajn členům MXRevShare:
 

Šťastný první den srpna! 

Tady mám dobrou zprávu a čtyři závěry
 

Naše on-line bankovnictví a hotovostní rezervy jsou již
 

přes milion USD a rostou každý den, což je fantastické pro
dlouhodobou stabilitu a úspěch naší společnosti je čím dál
vyšší. Jsou to opravdu peníze z nebe.
  

Dnes bylo převedeno více než 200 plateb členům MXR,
 

což mi přidává značnou práci navíc, když se potřebuji zaměřit na
 

MXR důležité dlouhodobé strategie. Takže tady jsou mé 
čtyři prosby se kterýma se obracím na naše členy:
 

1. Nevybírejte úrokové výnosy každý den! Každý den vyděláváte ale to neznamená že musíte každý den vybírat malé částky.
 

Máme více než 1.000.000 $ v hotovostních rezerv, takže když vyberete jednou za týden větší částku, máte jistotu, že vám bude zaslána.
 

2. Omezte žádosti o malé výběry! Opravdu mě to dohání k šílenství
když vidím jak někteří naši členové posílají žádosti na výběr
 

25 USD každý den. Prosím, nedělejte to. Mnohem lepší pro mě je vám po sedmi dnech přeposlat na peněženku např. 175 USD.
Samozřejmě, pokud za měsíc vyděláte prvních 25 USD a chcete je vybrat – dá se to pochopit. Ale pokud denně vyděláte 25 USD a denně stejnou částku vybíráte je to pro systém i pro mě vyčerpávající.
 

3. Úrokové částky prosím zaokrouhlujte. Preferujte kulatá, ucelená čísla při převodech v balance a dalších 

součtech.
 

Součty jako 8701, nebo 170.93. mi přidávají mnohem více práce než třeba
kulatá čísla, jako je 50 USD nebo 100 USD nebo 500 USD.
 

4. Ujistěte se, že data platebních procesorů - peněženek jsou vámi zadané správně ! V opačném případě plýtváte mým časem a neobdržíte svůj příjem.

Minimální částka zůstane Odstoupení USD 25 za transakci.
Ale já chci vytvořit pro sebe vědomí prosperity, která
Zaměřuje se na osoby, může získat maximálně MXRevShare, nikoli
o minimálních plateb.
Nyní zopakovat své peníze mantru: Miluji dělat velkou životnost
Pasivní příjem z MXRevShare!
Řekněme, že ano k úspěchu!

James.

Takže logicky čím viac aktívnych referrálov tým väčší zisk !!! :)  Pri registrácií prosím zadávajte výhradne Gmail aby nebol problém zo vstupom do projektu !!!

Ak vám niečo nie je jasné po kliknutí na obrázok sa dostanete do Facebookovej skupiny kde Vám poradíme !!! Pridajte sa k nám a zarábajte spolu s obrovskou komunitou ľudí :) 

                                 S pozdravom Váš poradca - blogger Michal Miškovič ( michal.miskovic@gmail.com ) Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.