Donate

Google Plus

Twitter

Viber

Viber

Whatsapp

Whatsapp

Facebook

Sleduj moje novinky na Facebooku

Instagram

Youtube

Words for English speaking visitors !

Words for English speaking visitors !

sobota 17. októbra 2015

Dynatrace - zarábajte za zapnutú aplikáciu ! VÝPLATY NA PAYPAL

GomeezPeerWare – je spoločnosť ktorá platí za to že môže využívať výpočtový výkon vášho procesora. Platí na Paypal od 5 USD vždy 25-26 -27 deň v mesiaci. Platba prebieha automaticky nemusíte o ňu ručne žiadať
Dôkaz platby : kliknite na logo YOUTUBE :) 
Registračný odkaz dostanete po kliknutí na obrázok ! :) a vyplníte registračný formulár ...

Návod na vyplnenie formulára nájdete na konci blogu !!! 
čerstvá výplata na obrázku v projekte som od decembra 2014 a neustále ma vypláca pozor registračný e-mail = paypal e-mail
Pridávam aj ďalšie staršie výplaty : 
Chcem upozorniť na pár vecí treba zobrať na vedomie že trvá nejaký čas kým Vám schvália účet v DYNATRACE predtým sa firma volala COMPUWARE. 

Čo sa týka schvaľovania účtov už to možno bude rýchlejšie ako  v minulosti ale stále platí nikto nevie ako dlho trvá schvaľovanie. Môžete to urýchliť iba tak, že zadáte správne údaje a všetko podľa pokynov ako som uviedol TU v blogu !

Upresnenie schvaľovania účtov : 

Základy

        
Aplikácia PEER funguje len vtedy, keď je zariadenie pripojené k internetu - takže uistite sa, že ste on-line tak často, ako je to možné, aby maximalizoval svoj zisk potenciál.    
Po stiahnutí peer a uistiť sa, že ste pripojení k internetu, uistite sa, že spustenie aplikácie tak často, ako je to možné. Spustenie aplikácie na pozadí vášho systému tak často, ako je to možné zabezpečí, že vaše zariadenie využije všetky možnosti skúšobných k dispozícii vo vašej oblasti. Čím viac testov vaše PEER aplikácia spustí vyššie platby.stávať Aktívne

        
bude aktivovaná iba rovesníkmi s narastené aktivite systému a on-line čase. Takže spustení aplikácie peer tak často, ako je to možné zvýšiť svoje šance na aktiváciu.        
Skontrolujte, či je typ internetového pripojenia, krajiny, a ZIP / Postal Code ste uviedli v ponuke "Predvoľby" v okne aplikácie PEER zodpovedá skutočnej umiestnenie a šírku pásma vášho stroja. Nepresné informácie vám bude nespôsobilým pre aktiváciu.

Čím vyššia je vaša aktivita tým väčšia šanca na aktiváciu ( účty sú posudzované každé 2 týždne ) Je veľa účtov v systéme buďte trpezliví ..


PeerZone ďakuje za pochopenie


    
Uistite sa, že ste úplne dokončený on-line prihlášku po prihlásení k svojmu účtu a kliknutím na tlačidlo "Zmena profilu." Neplatný alebo neúplná adresa bydliska, e-mailová adresa a informácie o platbe môže znemožňovať vám bol vybraný ako aktívny peer.Upozornenie: Aktivácia účtu závisí na tom, ako dobre sú vaše systémové vlastnosti (typ pripojenia, umiestnenie, etc) zodpovedajú našim súčasným potrebám testovanie. Chceli by sme vás povzbudiť, aby pacient s programom, ale nemôžeme zaručiť, že bude aktivovaný. Všetky čakajúce PEER účty sú posudzované z hľadiska aktivácii približne každé 2 týždne; aj naďalej spustení aplikácie peer aj naďalej oprávnené pre aktiváciu účtu. Pre aktuálne informácie o našich najnovších skúšok a aktivačných potreby skontrolujte naše novinky stránku a spojiť sa s nami na Facebooku a Twitteri.maximalizáciu výnosu

        
Zvýšiť svoj online čas: tráviť viac času pripojený k Internetu a sledovať vaše online čas čísla zvyšujú! Navyše, čím viac času ste online, tým väčšia je šanca akumulácia Processing Time!        
Odporúčanie: osloviť svojich priateľov, rodinu, spolupracovníkov, a nikoho iného viete o žiadosti o PEER! Získate bonus referral pre každú novú PEER sme aktívnym ktorý uzatvára svoje užívateľské meno v "Ja bol odkázaný Pod pojmom" pole na stránke aplikácie. Navštívte naše Pozri stránku Friend sa dozviete viac!        
Upravte množstvo práce procesy PEER aplikácie nastavením Performance Manager na "Max". Môžete nájsť Performance Manager kliknutím na "Voľby"> "Nastavenie" v okne PEER aplikácie. Zvyšujúca sa záťaž vášho stroja sa zvyšuje množstvo času počítač strávi spracovanie práce zarábať vyššie mesačné platby.        
Pridať viac PC do svojho PEER účtu. Ak máte akékoľvek ďalšie počítače, ktoré môžete použiť, je zaregistrovať a nainštalovať aplikáciu peer na týchto strojoch.        
Overiť svoje predvoľby v užívateľskom rozhraní PEER. Aby boli oprávnené na online času a práce spracované platby, vlastnosti (krajina, zip / poštové smerovacie číslo, typ internetového pripojenia) určíte v okne PEER preferencií musí zodpovedať skutočné vlastnosti vášho PC. Prosím, postupujte podľa nasledujúcich krokov, aby ste overili preferencie Peer: Vyberte "Možnosti" z menu na užívateľskom rozhraní PEER a zvoliť "Preferences".        
Skontrolujte šetriče obrazovky a nastavenia úspory energie. Aplikácia PEER naďalej beží, zatiaľ čo váš šetrič obrazovky je zapnuté. Avšak, ak je vaše úspory energie aktivuje a vypne pevný disk, peer bude schopný komunikovať s Dynatrace servermi. Skontrolujte, či vaše Energy Saver nastavenia, aby sa zabezpečilo, že váš pevný disk nie je nastavená na vypnutie po určitej nečinnosti.    
Pomocou nástrojov, ktoré nájdete v našom odkazujú na stránku priateľom zarábať postúpenie bonusy. Pozri priateľmi, rodinou a spolupracovníkmi priamo, alebo, ak máte webové stránky, sťahovanie a zobrazenie pre-made postúpenia transparenty.Dial-Up Užívateľské tipy

    
Mnoho poskytovateľov internetových služieb dial-up automaticky odpojí počítač od internetu po určitej dobe nečinnosti. Existuje veľa dostupných na internete, ktoré bude udržiavať pripojenie k Internetu programy. Jednoduchý on-line vyhľadávanie pre "modemu dialery" bude produkovať voľby číslo softvéru, ktoré by vám mali pomôcť tento problém vyriešiť.


Ďalšia otázka a odpoveď k nej : Koľko aplikácia vygeneruje za hodinu $ ? 
Mne momentálne aplikácia generuje 0.02 až 0.03 za hodinu. PC mám zapnuté 24/7 ak si myslíte že mám veľa referrálov nie nemám ! Aplikácia čím je dlhšie používaná ( zapnutá ) tým generuje vyšší zisk !!! To je ďalší dôležitý poznatok ! 

Ak chcete zarobiť viac dosiahnete to jednoducho. Používajte aplikáciu čo najdlhšie ako sa dá ( z veľkej časti je priemerna doba používania PC 13-16 hodín ), ďalší krok ako môžete zarobiť viac - posúvajte aplikáciu svojím známym, kamarátom - za každý schvalený účet máte istých 5USD 

Ak vám aplikácia keď máte žltý štvorček pripisuje peniaze nepravidelne alebo sú nejaké chyby tak to vôbec nevadí keď budete overený tak vám firma všetko doplatí a účet sa vráti do normálu. Keď bude Váš účet overený bude svietiť v aplikácií zelený štvorček !!! Ako je uvedené nižšie na obrázkoch !!!

Snáď som už popísal všetko čo bolo treba. No ak som na niečo zabudol alebo Vám niečo nie je jasné tak mi s pokojom napíšte a ja to sem doplním alebo vám to priamo poviem ....

Čo sa týka výplat chodia bez problémov dávam dôkaz za september 
    

Neviem bohužiaľ presne povedať koľko trvá schvaľovanie isté je čím viac budete aplikáciu používať tým rýchlejšie Váš účet schvália a takisto je dôležitá správnosť údajov žiadne fake účty lebo iba si privodíte zbytočné problémy ...
Takto to vyzerá keď ešte nie je schválený účet 
       Takto to vyzerá keď je Váš účet schválený


Rád by som upozornil že aplikácia je k dispozícií zdarma !! neplatíte nikdy žiadne poplatky navyše !!!

Za každého schváleného referrála máte 5 $ 

Čím aplikáciu používate dlhšie tým viac zarábate :) 

Ak sa pýtate prečo som napísal že som v projekte od decembra 2014 a výplaty sú až od 2015 to preto lebo až v januári 2015 som začal aplikáciu aktívne používať... Ak máte nejaké otázky napíšte mi . 


Mnoho ľudí sa ma pýta a chce viacej info . V stručnosti som všetko potrebné som popísal neviem čo viacej treba napísať v stručnosti popíšem kroky : 

1. Zaregistrovať sa 
2. Nainštalovať ich aplikáciu aby ste mohli zarábať 
3. prihlásite sa do aplikácie zminimalizujete a zarábate. 
4. Hlavne si treba dať pozor na to aby bol registračný mail a PayPal mail rovnaký !!! = Inak Vám nebudú posielať výplaty. Budú to brať ako FAKE účet. 


UPOZORNENIE : REGISTRAČNÝ MAIL MUSÍ BYŤ ROVNAKÝ AKO VÁŠ PAYPAL E-MAIL !!! TO JE BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIE !!!!!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.